درباره ما

​موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی جام سبز 
این موسسه با بیش از 30 سال سابقه درخشان در عرصه تبلیغات، برگزاری کنسرت، برگزاری همایش و سمینار، تولید آثار صوتی و تصویری اعم از تولید آلبوم و قطعات موسیقی و تولید ویدئو، برنامه سازی و فیلمسازی فعالیت دارد . 

​​​​​​​سال 1394، موسسه فرهنگی هنری ندای رسای مهر ایرانیان با موسسه فرهنگی هنری جام سبز ادغام شد و با یکی شدن این دو موسسه، عمده فعالیت های جام سبز از استان گیلان به کل کشور کشیده شد . 
جام سبز با حفظ تمامی فعالیت ها در شهر رشت و تهران دایر است و طی این سال ها تلاش در جهت توسعه فرهنگ با همکاری دیگر ناشران و تولیدکنندگان داشته است . 
یکی از اهداف این موسسه، پرورش و معرفی هنرمندان مستعد جوان بوده و در این راه هنرمندان بسیاری را به عرصه حرفه ای معرفی نموده است . 

​​​​​​​جام سبز این افتخار را دارد به عنوان یک ناشر دیجیتال قانونی و تحت قانون کپی رایت، همکاری مستقیم و بدون واسطه دارد . 
​​​​​​​
​​​​​​​​​هیئت مدیره : 
​​​​​​​علی اکبر پراوزان - فرهاد گوی آبادی - امیر حسین بی ریا - وحید احمدی آرا - سپیده احدی  
 

مجموعه جام سبز دو برند در زیر مجموعه دارد که در دو شاخه متفاوت فعالیت میکنند :
گروه هنری آوای آپامه : تشکیل شده از گویندگان رسمی رادیو و دوبلر ها برای تولید برنامه های رادیویی و انواع برنامه صوتی که این گروه تحت پوشش هیئت مدیره جام سبز می باشد .
R.E.D Academy ( Reveal Effected Development ) : این مجموعه با هیئت مدیره مجزا در حوزه برگزاری و اجرای همایش و مجموعه سخنرانی به شیوه جدید در محور ارتباطات فعالیت می کند . برای معرفی RED و تخصص علمی این مجموعه می توان به  ارائه توسعه های موثر در موضوعات متفاوت در مدیا و به صورت همایش اشاره کرد .